^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Żabki - grupa przedszkolna

zabki                  

MÓJ KOLEGA Z PRZEDSZKOLA

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów różne niespodzianki.

Chłopcy sprawnie pokonali zbudowany  tor przeszkód, aby byli silni oraz zdrowi i do zabawy zawsze gotowi. Otrzymali również kolorowe laurki.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA NA PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH

"Czerwone światło stój, zielone światło idź, na żółtym świetle zawsze czekaj tak już musi być..."

Żabki wybrały się na pierwszą wycieczkę. W kamizelkach odblaskowych uczyły się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Obserwowały ruch drogowy, zachowanie pieszych oraz kierowców, poznały również znaczenie wybranych znaków drogowych.

Czytaj więcej...

W PASTUSIOWEJ KRAINIE

„Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!”

Pastusie: Billy, Lilly, Milky oraz Zębuś ze Szczotkusiem zapoznały Żabki z kolejnymi etapami prawidłowego mycia zębów. Dzieci dowiedziały się również, jak należy dbać o zęby, by były silne i zdrowe, bez Robaczka Próchniaczka, z którym nikt nie chce się przyjaźnić, bo powoduje próchnicę.

Żabki zdobyły wszystkie Pastusiowe sprawności i otrzymały odznaki.

Czytaj więcej...

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Bianki, Wojtka i Krzysia. W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce.

Czytaj więcej...

DZIEŃ KROPKI - międzynarodowe święto kreatywności

15. września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, odwagi, wiary we własne możliwości i odkrywania talentów. „Uwierz w siebie, każdy ma talent!” to najważniejsze przesłanie tego dnia, który zainspirowała historia Vashti, bohaterki książki pt. „Kropka”. Nieśmiała dziewczynka dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości i odkryła swój talent do malowania. „Żabki” uczestniczyły w różnorodnych zabawach, których główną bohaterką była kropka - szukały jej motywu w przyrodzie i na różnych przedmiotach, tropiły kropki ukryte w przedszkolnej sali i ozdobiły nimi piłkę, poznały historię Vashti oraz wyczarowały kropkowe, kolorowe obrazy.

Czytaj więcej...

POZNAJEMY SIĘ – pierwsze dni w przedszkolu

„Wstałem rano i płakałem, do przedszkola iść nie chciałem. Wstałam rano i płakałam, bo się tego miejsca bałam....A w przedszkolu było miło! Dobrze razem się bawiło! A w przedszkolu było super! Chyba mam najlepszą grupę!”

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.