^Do góry
  
  
  

Smerfy - grupa przedszkolna

smerfy1       

Urodziny Mariusza

Niech Ci słonko ciepło gra,

niech Twój uśmiech długo trwa,

nie trać swej wesołej minki,

bo dziś są Twoje urodzinki. 

Czytaj więcej...

Pożegnanie Smerfów z Julką i Szymkiem

Ostatni dzień przed wakacjami był w naszej grupie wyjatkowo emocjonujący i wzruszający. Pożegnaliśmy się z Julcią i Szymkiem - wręczyliśmy im prezenty, zaśpiewaliśmy dla nich piosenkę, a przede wszystkim mocno się wyściskaliśmy. 

Czytaj więcej...

Idziemy do sześciolatków!

We wtorek Smerfy podsumowały rok szkolny. Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich osiągnięć wzorowym przedszkolakiem został Wiktor! Każde z dzieci otrzymało dyplomy oraz wybrane przez siebie nagrody.

Czytaj więcej...

Wakacyjna przygoda

Smerfom już marzą się wakacje, ale chwila, chwila jeszcze ciekawe przygody czekają na nas w przedszkolu. Tym razem nasze wakacyjne marzenia przedstawiliśmy przy pomocy leniwej ósemki (metoda zaczepnięta z kinezjologii edukacyjnej Dennisona).

Czytaj więcej...

Sensoplastyka...

...była ostatnim zadaniem wykonanym w ramach projektu "Gramy zmysłami" w tym roku szkolnym. Smerfiki przy użyciu artykułów spożywczych stworzyły pięknie i apetycznie wyglądające lody i muffinki. Tym razem rozwijaliśmy zmysł dotyku i wzroku.

 

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty u Smerfów

Jedno z najważniejszych świąt w roku, to święto naszych Mamuś i Tatusiów. Smerfiki dla swoich ukochanych Rodziców zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wierszyki oraz zatańczyły m. in. tańce w kręgu. Następnie zatańczyły wspólnie z Rodzicami "Polkę cygańską" oraz nauczyły ich choreografii do "Tańca Eleny". Dzieci wręczyły upominki, a w podziękowaniu za ich trud rodzice, pod kierunkiem nauczycielek, zatańczyli specjalnie dla swoich pociech.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.