^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Smerfy - grupa przedszkolna

smerfy1       

KASZTANOWE ZABAWY

W tym tygodniu Smerfikom nie brakowało ,,kasztanowych'' zabaw. Były ,,kasztanowe masażki'', zabawy doskonalące koordynację wzrokowo-ruchową, zabawy polegające na utrwaleniu stosunków przestrzennych oraz strony lewej i prawej. Dodatkowo dzieci wykonały piękne, kasztanowe ludziki. 

Czytaj więcej...

W ŚWIECIE LITER

W ostatnim czasie dzieci z grupy ,,Smerfów'' miały okazję utrwalać, poznane już w ubiegły roku, litery: A, a i O, o. Przedszkolaki wspaniale wykonały wszystkie zadania.

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA MATEMATYCZNE

Wszystkie Smerfiki chętnie uczestniczą w zajęciach matematycznych. Uczą się prawidłowego liczenia oraz dodawania. Potrafią porównać liczebność zbiorów oraz wskazać, w którym ze zbiorów jest więcej lub mniej elementów. 

Czytaj więcej...

SMERFNE ZABAWY Z WIZYTÓWKAMI

Smerfy chętnie uczestniczyły w zajęciach polegających na utrwalaniu stron ciała oraz w zabawach z wizytówkami. Przy okazji utrwalaliśmy w zabawach z kodowaniem nazwy figur i wielkości.

Czytaj więcej...

DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka wszystkie dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów wspaniałe laurki, a dzięki uprzejmości Mai chłopcy tego dnia mogli cieszyć się również pysznymi lizakami.

Czytaj więcej...

OBRAZKI Z FIGUR GEOMETRYCZNYCH

Smerfiki mają głowy pełne pomysłów, więc tworzenie obrazków z figur geometrycznych nie sprawiło im najmniejszego problemu.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.