^Do góry
  
  
  

JEDZIE POCIĄG Z DALEKA

Biedronki wybrały się na wycieczkę do nastawni kolejowej i na Dworzec PKP Nowa Sól. Poznały pracę dyżurnego ruchu oraz sposoby sprawnego i bezpiecznego kierowania ruchem pociągów. Zwiedziły także pomieszczenia znajdujące się na dworcu i obejrzały makietę kolejową.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNI NA DRODZE

W poniedziałek grupa Tygryski uczyła się na temat sygnalizacji śwetlnej i bezpiecznego puraszania się po ulicy. Następnie cała grupa wybrała się na spacer do miasta. Czytaj więcej...

ABC BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA

„Obok pasów znak drogowy wita mnie przyjaznym słowem, bo po pasach przejść na drugą można stronę. Gdy czerwone światło błyśnie, stoję w miejscu oczywiście, a przechodzę, gdy zapali się zielone”

W poniedziałek 25 września Żabki i Biedronki odwiedziła pani policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Opowiedziała nam na czym polega jej praca i pokazała elementy, z których składa się służbowe wyposażenie policjanta. Utrwaliliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz właściwego zachowania w kontaktach z nieznajomymi. Ćwiczyliśmy również prawidłowe przechodzenie przez jezdnię i każdy mógł usiąść za kierownicą oznakowanego radiowozu.

Czytaj więcej...

"Kolorowy Tydzień"

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że ostatni tydzień września (25.09.-29.09.) jest "Kolorowym Tygodniem".

Prosimy, aby każdego dnia tygodnia dzieci miały na sobie ubrania z elementami koloru przypadającego na dany dzień.

Poniedziałek - czerwony

Wtorek - niebieski

Środa - pomarańczowy

Czwartek - zielony

Piątek - żółty

Dzień przedszkolaka

Przedszkolaki! Dziś Wasz dzień! Niech wszystkie smutki odejdą w cień. Dziś świętujemy od samego rana, więc niech każda buzia będzie roześmiana. Bądźcie zawsze do zabawy gotowe, chętnie podejmujcie wyzwania nowe. 😊

 

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Oli, Tosi, Borysa. W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce.

W środę 20 września Biedronki świętowały Dzień Przedszkolaka z drużyną Psiego Patrolu. Była wesoła gimnastyka, tunel, memory, cienie, zabawy muzyczne z balonami i tropienie ukrytych niespodzianek. Wszystkiego najlepszego!

Czytaj więcej...

Podkategorie

biedronki01                                      

krasnoludki           

smerfy1       

                                                                      

zabki                  

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.