^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kubusie Puchatki - grupa przedszkolna

kubusie1

Dzień Babci i Dziadka

We wtorek odwiedzili nas w przedszkolu znakomici goście - nasze Babcie i Dziadowie. Specjalnie dla nich wystawiliśmy jasełka - teatr cieni, zaśpiewaliśmy piosenkę, powiedzieliśmy wiersz i zatańczyliśmy, nawet z naszymi kochanymi Babciami i Dziadkami.

Czytaj więcej...

Kubuś Puchatek spędził weekend z Miłoszem

Ten weekend Kubuś Puchatek spędził u ... Miłosza.

Czytaj więcej...

100 lat Tobiaszek!

Czytaj więcej...

Dzień Kubusia Puchatka!

Wiadomo, że Dzień Kubusia Puchatka najhuczniej w przedszkolu obchodziły Kubusie Puchatki! 😉 Z tej okazji odśpiewaliśmy naszemu patronowi grupy w jego 97. urodziny gromkie 100 lat i wybraliśmy się na spacer do Stumilowego Lasu, gdzie czekały na nas rozmaite przygody. Pomogliśmy Kubusiowi Puchatkowi pofrunąć na drzewo po miodek, a Kłapouchemu odnaleźć ogon. Odgadywaliśmy po głosie przyjaciół Kubusia Puchatka oraz wykazaliśmy się wiedzą na temat bajki w quizie.

Czytaj więcej...

Kubuś Puchatek spędził weekend z Olą

Ten weekend Kubuś Puchatek spędził u ... Oli.

Czytaj więcej...

Wizyta pani leśnik

W czwartek naszą grupę odwiedziła pani leśnik, która przeczytała nam bajkę o wiewiórce, z której dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji dotyczących tego zwierzęcia. Zagraliśmy również w memory leśne oraz zgadywaliśmy odgłosy leśnych zwierząt. Na koniec zajęć otrzymaliśmy od naszego gościa miłe upominki. 

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.