^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kubusie Puchatki - grupa przedszkolna

kubusie1

Najlepsze życzenia Kacperku!

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka

Dziewczynki nie zapomniały o swoich kubusiowych kolegach - złożyły im piękne życzenia, zatańczyły taniec, zaśpiewały piosenkę, przygotowały laurki, a nawet przyniosły słodkie upominki.

Czytaj więcej...

Czerwone na górze, zielone na dole...

Kubusie Puchatki razem ze swoimi paniami wybrały się na skrzyżowanie. Przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa na drodze oraz napotkane znaki drogowe. W drodze powrotnej oczywiście trzeba było wstąpić do parku i zebrać kasztany 😊.

Czytaj więcej...

Dzień Głośnego Czytania

Z okazji Dnia Głośnego Czytania mieliśmy wyjątkowego gościa. Odwiedziła nas Pani Agnieszka, nasz przedszkolny logopeda, która przeczytała nam książkę o "Cudaczku-Wyśmiewaczku". Była to bardzo zabawna i ciekawa historia. Mogliśmy się również z niej wiele nauczyć, np. jak wygonić nasze prywatne Cudaczki-Wyśmiewaczki, które źle nam podpowiadają do ucha 😉.

Czytaj więcej...

Zasady bezpieczeństwa znamy i o siebie dbamy!

Kubusie Puchatki ćwiczą przechodzenie przez przejście dla pieszych, narazie w swojej sali i formie zabawy. Najpierw dzieci zbudowały chodniki przy przejściu dla pieszych, następnie pokazały jak świetnie potrafią znane zasady zastosować w praktyce. Bezpieczeństwa pilnował policjant, a utrudnieniem były jeżdżace samochody. Przedszkolaki poznały również znaki drogowe i poćwiczyły swoją pamięć, obserwując, który znak zniknął z zademonstrowanych. Ciekawe, czy na prawdziwym chodniku też będą tak dobrze pamiętać o swoim bezpieczeństwie 

Czytaj więcej...

Powitanie jesieni

Dziś Kubusie Puchatki powitały jesień, przypomniały sobie, jakie owoce przynosi nam ta piękna, kolorowa Pani i pobawiły się nimi. Dzieci wykonały również piękne obrazy tańczącej jesieni. To był kolejny udany dzień w naszej grupie! 😀

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.