^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Zajęcia logopedyczne.... to zawsze jest ciekawe!

Kuba i Adrian w trakcie zabawy lokomotywą, która sama układa domino. Przy okazji ćwiczymy : koordynację wzrokowo - ruchową, nazwy kolorów, odgłosy ciuchci, ale najważniejsze, że świetnie się bawimy! 

Jaś zamienił się w głodnego krokodyla i usiłuje złapać paszczą małe rybki. Buzia musi się naprawdę mocno nagimnastykować. I o to chodzi! 

Czytaj więcej...

Pralka z wyrazami

Okazuje się, że domowe czynności, takie jak pranie mogą być świetną zabawą! Przy okazji Jaś uczy się kategoryzacji, a Amelka utrwala głoski szeregu szumiącego i wykonuje ćwiczenia oddechowe. I to nie wszystkie możliwości naszej pralki! 

Czytaj więcej...

Kacper-krokodyl

Kacper musi kłapac, żeby rybki złapać. Ta wspaniała zabawa "Głodne krokodyle", pozwala usprawnić ruchy żuchwy oraz usprawnia koordynację ruchową. 

Czytaj więcej...

FUNKCJE PRYMARNE

Oddychanie, jedzenie i picie to prymarne, podstawowe umiejętności dziecka. To, w jaki sposób je, pije i oddycha, przełoży się na to jak mówi. Picie z otwartego kubka, nie tylko jest neutralne dla zgryzu, ale także pozwala uczyć się tego prawidłowego połykania, trenuje wargi, język dziecka, uczy prawidłowego sposobu oddychania (wdech nosem, wydech ustami).

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.