^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

JĘZYKOWY ZAWRÓT GŁOWY W LISTOPADZIE 2021/2022

W listopadzie, na zajęciach z języka angielskiego, realizujemy zagadnienia dotyczące emocji. 

Czytaj więcej...

COLOURS - KOLORY

W przedszkolu języka angielskiego uczymy się - słuchając, patrząc i działając. Nasze przedszkolaki chętnie biorą udział we wszystkich aktywnościach związanych z kolorami. Świetnie uczestniczą w zabawach z chustą animacyjną, budują kolorowe wieże oraz korzystają z ,,magicznego dywanu".

Czytaj więcej...

TOM'S RED BALL - CZERWONA PIŁKA TOMA

W ostatnim czasie dzieci poznały kolejną historyjkę o przygodach misia Toma i laleczki Keri. Tym razem miś Tom szukał swojej czerwonej piłki. Dzięki pomocy swoich przyjaciół - laleczki Keri, pieska i kotka - udało mu się ją odnaleźć. Przedszkolaki, oglądając bajkę w języku angielskim, mogły utrwalić nazwy kolorów, ale i poznać nowe słowa. Na zakończenie zajęć wspólnie bawiliśmy się w zabawę ,,1, 2, 3, Tom is looking" i szukaliśmy kolorowych piłek ukrytych w sali. 

Czytaj więcej...

JĘZYKOWY ZAWRÓT GŁOWY W PAŹDZIERNIKU 2021/2022

W październiku, na zajęciach z języka angielskiego, realizujemy zagadnienia dotyczące kolorów. 

Czytaj więcej...

TOM'S BIRTHDAY - URODZINY TOMA

,,Tom and Keri" autorstwa Claire Selby to program do wczesnego nauczania języka angielskiego. Na ostatnich zajęciach, dzieci z grupy ,,Kubusiów Puchatków" i ,,Tygrysków" miały okazję poznać pierwszą historyjkę o przygodach misia Toma i laleczki Keri. Historyjka dotyczyła urodzin Toma. Dzieci uważnie oglądały bajkę w języku angielskim, uczyły się słów kluczowych dla tego tematu, przeliczały po angielsku świeczki na torcie oraz utrwalały nazwy kolorów. Zwieńczeniem zajęć było wspólne zaśpiewanie dla misia Toma piosenki urodzinowej ,,Happy Birthday" oraz pokolorowanie wizerunku Toma i Keri. 

Czytaj więcej...

JĘZYKOWY ZAWRÓT GŁOWY WE WRZEŚNIU 2021/2022

We wrześniu, na zajęciach z języka angielskiego, realizujemy zagadnienia dotyczące powitań i pożegnań. Dzieci uczą się także zwrotów potrzebnych podczas przedstawiania się oraz nazw czynności.

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.