^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności Przedszkola nr 9 w Nowej Soli

Koncert muzyczny - Roztańczone smyczki i dumny baraban

13 marca odwiedzili nas muzycy z Lubuskiego Biura Koncertowego. Tym razem przedstawili nam opowieść muzyczną o Rumcajsie. Muzycy dzięki pięknej grze na instrumentach zapoznali nas z tą kultową postacią i jej przygodami. Wszyscy dobrze się bawili :).

Czytaj więcej...

Zapisy do Szkoły Muzycznej

Szkoła muzyczna ogłasza zapisy do klasy pierwszej. Szczegóły poniżej oraz na plakacie w holu przedszkola.

Festyn muzyczny

Zapraszamy na festyn muzyczny, który organizuje Szkoła Muzyczna w Nowej Soli. Szczegóły na plakacie w holu szkoleniu oraz poniżej.

Europejski Dzień Wiosny

W tym roku Europejski Dzień Wiosny w naszym przedszkolu miał barwy biało-czerwono-niebiesko-żółte. Chcieliśmy okazać solidarność z naszymi przyjaciółmi z Ukrainy. Dzieci przedstawiły piosenki, tańce oraz zabawy muzyczno-ruchowe w języku ukraińskim. Kubusie zaprezentowały swój pokaz cyrkowy, za który otrzymały I miejsce w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie „Nowosolskie Talenciaki”. 

Czytaj więcej...

Wiosenna wystawa prac plastycznych

W holu naszego przedszkola prezentowane są kolorowe i radosne prace plastyczne, których głównym motywem jest wiosna. Autorami tych prac są przedszkolaki, które wykonały je metodą rysowania oburącz.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wiosennej wystawy :)

Czytaj więcej...

Wycieczka Kubusiów do Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze

Grupa Kubusiów tym razem wybrała się na wycieczkę do Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach mikroskopowych - Na tropie topielicy i "spółki", gdzie miały okazje z bliska przyjrzeć się bezkręgowcom wodnym. Następnie dzieci zwiedzały centrum i na każdym stanowisku zyskiwały wiedzę i nowe doświadczenia przyrodnicze i sensoryczne, które w ich pamięci na pewno pozostaną na długo.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych,

mokrego śmingusa dyngusa

i dużo uśmiechu

życzą

Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola Nr 9 z OI

 

Pomóżmy Alanowi z naszego przedszkola!

2 kwietnia - Światowy Dzień Autyzmu

W niedzielę, 2 kwietnia, na całym świecie obchodzony jest Dzień Autyzmu, a cały kwiecień jest miesiącem poświęconym osobom z cechami ze spektrum. Zaakcentujmy tego dnia naszą solidarność oraz wsparcie z nimi i ich rodzinami - ubierzmy się na niebiesko! 

Góra Grosza

W tym roku przedszkolaki i ich rodzice byli niesamowcie hojni. Nasza Góra Grosza była tak duża, że nie udało się jej bezpiecznie całej usypać, żeby nie rozyspała się po pomieszczeniu. Kochani zebraliście 302,95 zł!!!!!!😎😍

Copyright © 2017. Przedszkole nr 9 w Nowej Soli Rights Reserved.